Ayakkabı & Çanta

Camper

İspanya’nın bir numaralı ayakkabı üreticilerinden Camper, 1975’ten beri rahatlığın ve özgür hareket edebilmenin sembolü. Yıllara meydan okuyan dayanıklılığı, stilini kaybetmeyen klasik duruşu, kullananların bağımlısı olduğu konforu ve kalitesi ile Camper markası Ege Perla'da.

Divarese

Müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi birincil amaç edinen Divarese'nin bugün Türkiye'de 28 mağazası bulunuyor. Kaliteden ödün vermeden, modern ve dinamik tasarımlarıyla sektöre yön veren marka, trendleri İtalyan stilinde yorumlayarak ayakkabı çanta ikilisinin bir aksesuardan çok daha fazlası olduğunun altını çiziyor.

Hotiç

HOTİÇ,modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün ve elegan tasarımlar yapan ayakkabı ve aksesuar markasıdır. Tasarımlarında moda ve trendleri günden geceye uzanan yaşam stillerine uyarlayan HOTİÇ, tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanmaktadır.

O Bag

Italyan çanta markası olan O Bag Ege Perla’da. O Bag çantalarında kullanılan ana malzeme “EVA” yani Etilen Vinil Asetat, dayanıklı, su geçirmez ve hafif bir malzeme olup; farklı renklerde hayat buluyor. Çantalar kolunuzdan düşürmemeniz için “O Bag” halat, eco-deri ve gerçek deri saplar ile farklı astar ve renk seçeneklerini sunuyor.

Sneaker

Zevkine ve stiline uygun ürünlerin satış noktası.