Çocuk & Oyuncak

B&G

Patrizia Pepe, Bogner, Zu Elements, Bikkembergs, Mariella Burani, Nebati bb, Baby Graziella, Phard Bebe, Killah, Riccione gibi dünyanın önde gelen markalarının çocuk koleksiyonları Ege Perla B&G Store mağazasında giyimine düşkün çocukları bekliyor.

E-Bebek

ebebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir.

Gap Kids

En havalı çocuk ve bebek kıyafetleri GAP Kids'te. Modayı yakalamak ve sezonun en şık parçalarını keşfetmek için Ege Perla misafirlerini mağazamıza bekliyoruz.

Playland

Playland etkileşimli oyun, ilişki kurma, entelektüel ve fiziksel büyüme ve tabii ki eğlenceye odaklanan çocuklar için kapalı bir oyun alanı.

Toyzzshop

"Oyuncak, bizim işimiz" ve bizler işimize büyük bir aşkla bağlıyız. Konusunda uzman satın alma ve satış ekiplerimiz, toptancılarımız, tedarikçilerimiz, lojistik ağımız ve çalışanlarımız ile bu aşka hizmet ediyoruz. Bu nedenle gururla söyleyebiliriz ki "oyuncak bizim sevdamız".

Tırtıl Kids

Çocuklar için en eğlenceli kitaplar Tırtıl Kids'de!