Ev Eşyası

English Home

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleriyle odalarınıza her sezon canlılık ve tazelik vadeden English Home’un tasarım ekibi hem sizin için son trendleri takip ederken, aynı zamanda eğitimli satış personelleri ve güler yüzüyle sizi mağazalarında ağırlıyor.

Gallery Crystal

Gallery Crystal, bir çok kaliteli markayı bünyesinde barındırarak siz müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlar.

Mudo Concept

Bugün Mudo Concept müşterilerine iç ve dış mekan mobilyadan, aydınlatmaya, banyo, mutfak ürünlerinden, dekoratif&kişisel aksesuarlara ve ev tekstili ürün seçeneklerine kadar uzanan 38.000'in üzerinde çeşitle hizmet veriyor.

Paşabahçe

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam’ın iştirakleri arasında yer alan Paşabahçe, cam ev eşyası alanında dünyanın en büyük üç üreticisinden biridir. ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de tüketicisinin beğenisine sunan Paşabahçe, modern sofraların ihtiyaçlarına hitap etmenin yanısıra ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’ ile kültür mirasımızı oluşturan değerleri de yaşatmaktadır.

Yataş Bedding

Yataş Bedding; yatak, baza, başlık, yastık, yorgan, renkli ev tekstili, belirli sayıda yataklı oturma grubu ve yatak odası dekorasyonu tamamlayıcı ürünlerinin bir arada satıldığı Yataş Grup’un, “Uyku Sağlığı” ve “Yatak Odası Dekorasyon Dünyası” satış noktasıdır.