Moda & Giyim

ADL by Cengiz Abazoğlu

Dünden bugüne modanın demokratikleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen adL 1992 yılında moda ve perakende sektörüne merhaba dedi. Bugün yurtiçinde 120 yurtdışında 45 satış noktasında modayı #adLetkisi’nde yorumlayan marka modaya özgün ve yenilikçi bakış açısıyla dikkat çekiyor.

ARC Denim

Tommy Hilfiger, Guess, Calvin Klein Jeans, Wrangler, Levi’s, Jack Jones, Only ve Vero Moda gibi bir çok markayı bir arada sunan Arc Denim şimdi Ege Perla'da.

Ipekyol

1986'da kurulan Ipekyol’un ilk mağazası, 1989 yılında İstanbul'da Nişantaşı Rumeli Caddesi’nde açılmıştır. Ipekyol, günümüzde en prestijli kadın hazır giyim markaları arasında yer almaktadır. Pek çok başarılı kadın, özellikle Ipekyol'u tercih etmektedir.

Koton

DÜNYA KADAR ÇEŞİTLİLİK KOTON'DA! Çünkü KOTON; -Yaratıcı ve yenilikçi. -Müşteri ve teknoloji odaklı. -Sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturuyor. -Sınırsız ürün ve tasarım zenginliğine sahip. KOTON… Türkiye'nin moda ve perakende öncüsü.

Marks & Spencer

Modanın yüksek kaliteyle buluştuğu, dünyada milyonlarca insan tarafından bilinen ve sevilen Marks & Spencer, her ana ve her yaşa uygun seçkin ürünleriyle artık İzmir Ege Perla'da! Kadın, erkek, çocuk ve bebek giyim koleksiyonlarının yanı sıra iç giyimde fark yaratan ürünlerin de ziyaretçilere sunulacağı yeni mağaza, zengin Marks & Spencer dünyasına açılan yepyeni bir kapı olacak. Marks and Spencer’la hayatın her anı yaşamaya değer, iyi yaşa, tadını çıkar.

Mavi

Türkiye’den dünyaya açılan ilk moda markası olan Mavi, 1991 yılında İstanbul’da kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin lider jeans markası olan Mavi; ABD, Kanada, Almanya, Hollanda, Avustralya ve Rusya’nın aralarında bulunduğu 35 ülkede 394’ü Mavi shop olmak üzere 5.000’e yakın noktada müşterileriyle buluşuyor. Mavi’nin felsefesi, mükemmel fit’e sahip jeans’lerinin ve blue jeans kültürünün etrafında, Akdenizli bir moda markası yaratmak. “Perfect Fit” anlayışı, Mavi’nin bir jeans markasından global bir moda markasına doğru gelişiminde büyük önem taşıyor. “Perfect Fit” Mavi için, jeans’in kişinin hayat tarzını bire bir yansıtması, kalite beklentisini eksiksiz karşılaması, giyim tarzına ve üzerine tam uyması anlamına geliyor.

Mudo Collection

Bugün özgün mağazacılık anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Mudo,trendleri takip ederek dünya modasını yansıtan ürünleri ile şimdi Ege Perla'da!

Network

Net çizgisini her zaman devam ettiren Network, marka olarak seçtiği isimle güncel bilgi ve teknoloji çağını simgeliyor, hedef kitlesi olan çalışan kesimin iletişim ihtiyacına işaret ediyor. Network Ege Perla mağazası geniş ürün yelpazesi ile modern kadın ve erkeğin günden geceye taşıyabileceği koleksiyonlar ile göz dolduruyor.

Penti

Dünyaca ünlü, saygın birçok markanın tedarikçisi ve Avrupa’nın en büyük ilk 3 çorap üreticisinden biri olan Penti, çorabın yanı sıra iç giyim ve mayo perakendeciliğinde de Türkiye'de olduğu gibi yurtdışında da kadınların "lovebrand"i olmak için çalışmakta.

Vakko

Her ülkenin gurur duyduğu markalar vardır. Vakko Türkiye'nin moda öyküsünün öncüsü bir markadır. Moda Türkiye'de yıllardır Vakko olmaya devam ediyor.

W Collection

Genç profesyonellerin moda markası W Collection, erkek ve bayan modasını yenilikçi detaylar ve çarpıcı renklerle yeniden yorumlayarak dönemin moda anlayışını fonksiyonel kreasyonlarla birleştiriyor.