Sağlık & Kozmetik

Atasun Optik

Göze hoş gelen markalar, eşsiz hizmet anlayışıyla Ege Perla Atasun Optik mağazasında!

Mert Optik

Mesleğimizin sorumluluklarının ve öneminin farkında olmak, insan sağlığı için tehlike yaratacak hiçbir ticari faaliyette bulunmamak, verdiğimiz sözlerin ve sattığımız ürünlerin her koşulda arkasında durmak, en büyük farkımız olan hizmetimizin ayrılmaz bir parçası olan personelimizin ve 55 yıldır dünya standartlarında olan üretim teknolojimizin işimizdeki önemini hiçbir zaman unutmamak, satışla biten değil satışla başlayan dostluklar kurmak, bu dostlukları yıllarca nesilden nesile yaşatmak, doğduğumuz kentin, bölgenin ve ülkenin gururu olmak, en büyük ticari değerlerimizdir.

Sevil

Sevil, 39 Yıldır "Güzelliğin Dünyası" Sektörünü yaratan marka... Türkiye'de kozmetik toptancılığı sektörü Sevilla Ailesi ile başlar. Yusuf Sevilla'nın babasının girişimleriyle başlayan kozmetik aşkı, 1976 yılında Yusuf Sevilla tarafından Nişantaşı'nda açılan ilk Sevil Mağazası ile perakende mağazacılık hizmetine dönüşür. Türkiye'nin ilk kozmetik zincir mağazası...

Watsons

Watsons Türkiye, 65’dan fazla şehirde 250’nin üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 2.000’den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

Yves Rocher

Bitki dünyasında edinilmiş 50 yıllık tecrübe Yves Rocher’ye eşsiz bir bilgi birikimi kazandırmıştır. Doğadan ilham alan ve doğaya saygı duyan, aynı zamanda da etkin ürünler sunan Yves Rocher, kozmetik tarihinde bunu başarabilen ilk marka olmanın gururunu yaşamaktadır.