Gorsel

Atölye: Oyunculuk Atölyesi

Enstrüman: Bir piyano olsaydık, düzgün ses çıkarabilmemiz için akort edilmemiz gerekirdi ki eser bizim aracılığımızla çalınabilsin. Bir karakteri en gerçek noktadan yorumlayabilmemiz için öncelikle dönüşüme açık olabilecek bir kendimize ihtiyacımız var. Sistem bunu sağlamak için 1200'e yakın egzersiz olanağı sunuyor.

İşçilik: İşçilik; Zorunluluk, Seçim ve Seçim Yolları olarak üçe ayrılır. Seçim Yolları 32 tanedir. Bu 32 tanesinden en az 10 tanesini bu 2 aylık atölye çalışmamızda öğrenecek ve deneyimleyeceksiniz.

• Dersler günde 3 saat olup, grup çalışmalarının yanı sıra her katılımcı ile birebir çalışılacak, gün bu şekilde tamamlanacaktır. • Her katılımcı kendi otantik yapısında eşsizdir. Bu eşsiz yapıyı tanımaya başlaması, kabulu ve onu oyunculukta kullanılır hale getirebilmesi için bu atölye çalışmasının sadece bir başlangıç olduğunu hatırlatmak isteriz.

*Atölye sonunda gerekli çalışmaları tamamlamış katılımcılara sertifika verilecektir. Atölye bitiminde "profesyonel" olmayan bir gösteri düzenlenecek ve bir gece sahne alacaktır.

21 Mayıs Pazartesi başlayacak atölye 2 ay boyunca haftada bir gün 3'er saat olarak yapılacaktır. Dersler 19:00-22:00 arasında yapılacaktır. (Duruma göre ders saati uzayabilmektedir.)