Fast Food

Arby's

Şuan 50’den fazla şubesi ile Türkiye'de TAB Gıda güvencesi ile hizmet veren Arby’s®, yenilikçi menüleri ile lezzetli ve benzersiz seçenekler arayanların tek adresi konumundadır. 

Burger King

Türkiye’deki faaliyetlerine 1995 yılında ATA Grubu'na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş.’nin Türkiye’deki ana geliştirici ve üretici haklarını alarak bünyesine katmasıyla başlayan Burger King®, kısa sürede Türkiye’ye yayılarak vazgeçilmez lezzetlerin adresi olmuştur.

Burqers

Özenle seçilmiş etlerden hazırlanan köftelerimiz, kendi pişirdiğimiz taze ekmeklerimiz ve ev yapımı soslarımızla Burqers sizilezzet yolculuğuna çıkartıyor.

Popeyes

TAB Gıda, Louisiana’nın ünlü şefleri tarafından geliştirilen eşsiz lezzet formülleri ve New Orleans’ın geleneksel lezzetlerini otantik tatlarla birleştiren, 12 saat önceden özel baharatlarla marine edilen, çıtır çıtır ve sıcacık servis edilen Popeyes® tavuklarını 2007 yılında Türkiye’deki tavuk severlerle ile buluşturmuştur. 

Suadiye Marmaris

Suadiye Marmaris 1960 lı yıllarda başlayan hızlı yemek sektöründe kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile kurulmuştur. 20 şubesi ve geçen gün artan şube sayısı ile çalışmalarına devam etmektedir. Yurt dışına açılmak ve geleneksel türk hızlı yemek lezzetlerini dünyaya tanıtmayı hedeflemektedir. Tedarikçi seçiminde gösterdiği titizlik; müşterilerine kalite, hijyen ve lezzeti bir arada sunmayı hedeflemektedir.