Kafe / Restoran

Analytichef

İlkler unutulmaz derler. Bizim de amacımız damağınızda yediğiniz ilk, en güzel tatları bırakmak. Aynı zamanda her türlü damak zevkine hitap etmek. Bilinen tatlı lezzetler dışında glutensiz, şekersiz ve vegan pastalarımızla her yerde kolaylıkla bulunmayan lezzetleri en iyi şekilde sunmak. Bu amaçla ilk kapımız Ege Perla’dayız. Damağınızda unutamayacağınız tatlar bırakmak ümidiyle sizlerle buluşmayı bekliyoruz.

Aynalıkavak

Yalıkavak Bodrum’da 2011’de açılan ilk şarap evinin bahçe ve doğal hayatı, tasarım ve sanatla harmanlayan konsepti şimdi İzmir Ege Perla’da.

Big Chefs

Yılın 365 günü, günün her saati, en lezzetli yemekler, en taze ekmekler, en özel tatlılar, en hızlı ve en iyi servis, Büyük Şefler’in açık mutfağından çıkıyor...Zengin kahvaltı şeçeneklerinden kocaman burgerlere, taptaze salatalardan süper sandviçlere, et yemeklerinden ev yapımı makarnalara kadar hepsi birbirinden lezzetli hepsi birbirinden keyifli..

Bursa Kebap Evi

Misyonu gerçek iskenderi; standartlar, hijyen konsept ve yenilikçi fikirler içeren şubelerle geniş kitlelere ulaştırmak olan Bursa Kebap Evi Ege Perla'da!

Hayal Kahvesi

İyi yemek ve iyi müziğin buluşma noktası Hayal Kahvesi, Türkiye çapında yirmi bir şubesi ile müzik tutkunlarının favori mekanı olmaya devam ediyor!

Katina Meyhane

Ege’nin binlerce yıllık reçetelerini aslına sadık kalarak günümüze taşıyan Katina Meyhane, gün boyunca Körfez’in keyifli manzarasına eşlik edecek lezzetleri ile misafirlerini ağırlarken akşam saatlerinde de yeni nesil meyhane konsepti ile seçkin eğlencenin doğru adresi.

Molly Malone's

Molly Malone’s yargılamadan sevmenin sembolüdür. Kusurları görmezden gelip sevmektir. Molly Malone’s içtenliktir.

Murano's

İtalyan mutfağının şehirdeki gerçek temsilcilerinden biri olmayı hedefleyen Muraono’s Kitchen, İzmir doğumlu gıda pazarlama kökenli Fulya Perçin Yonuk ve deneyimli şef ortağı Gökçen Yıldırım tarafından, 2017’nin yılında İzmir Ege Perla Avm’de kapılarını açıyor.

Sir Winston

Sir Winston Cafe şimdi de Ege Perla'da sevenleri ile buluşuyor.

Soulmate Coffee

20 yılı aşkın süredir kahve sektöründe profesyonel işletmecilik anlayışını Soulmate Coffee & Bakery markasıyla gerçek kahve severlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Starbucks

Dünya genelinde kahve tutkunlarına hizmet veren Starbucks, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks, kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı sayesinde, Ege Perla misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.

Vakko Patisserie

Misafirleriniz İçin Unutulmaz İkramlar Vakko'da Sizleri Bekliyor.