Gorsel

Koruncuk Dostu İlk Alışveriş Merkezi

Ege Perla, “Koruncuk Dostu İlk Alışveriş ve Yaşam Merkezi”

İzmirli Ege Perla, duyarlı adımlar atarak sosyal sorumluluğunu yerine getiriyor. Ege Perla, sektöründe bir ilki gerçekleştirip düzenli bağışçı olarak “Koruncuk Dostu İş Yeri Sertifikası”nı aldı.

İş GYO tarafından hayata geçirilen, İzmir’in ilk karma projesi Ege Perla; İzmir’in eğlence, sosyal ve kültürel hayatına değer katan içerikler hazırlamaya devam ederken sosyal sorumluluk bilincini de yaşatıyor.

Koruncuk - Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na düzenli bağış yapmaya gönüllü olan Ege Perla, sektöründe bir ilki gerçekleştirerek “Koruncuk Dostu İş Yeri Sertifikası”nı alan ilk alışveriş ve yaşam merkezi oldu.

Gerçekleştirilen plaket törenine Ege Perla AVM Müdürü Ersin Bal ve ekibi, Kanyon Yönetim Pazarlama Yöneticisi Karolin Koryan Saris, Pazarlama Uzmanı Zeynep Hazal Yıldız, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Işıl Nişli ve heyeti katıldı. Toplantıda yapılacak ortak çalışmaların neler olabileceği konusunda konuşularak alınan plaket Ege Perla içerisine konumlandırıldı.

Ege Perla geçtiğimiz günlerde, şehri etkileyen ve tüm ülkeyi derinden üzen orman yangının yaralarını sarmak için belediye ile iş birliği yapmaya hazır olduğunu duyurmuştu ve düzenlediği kampanya ile Ege Perla içerisinden alınan her kahvenin karşılığında İzmir’e fidan bağışlama sözü vermişti.

Yarı açık alışveriş merkezi modeliyle kurgulanan ve yönetimini Kanyon Yönetim’in üstlendiği Ege Perla, Alışveriş ve Yaşam Merkezi konseptinin yanı sıra farklı peyzaj, mimari özellikleri, kültür ve sanat etkinlikleri ve duyarlılığıyla İzmir’e değer katmaya devam ediyor.