Gorsel

LEGO® Store’da eğlence başlıyor!

LEGO® STORE İZMİR’E MERHABA DİYOR!

Hayal gücü, yaratıcılık, eğlence, öğrenme ve paylaşma dendiğinde akla gelen ilk marka LEGO®, İzmir Ege Perla’da açılacak yeni LEGO® Store’da LEGO® tutkunlarıyla buluşuyor. Geniş ürün yelpazesiyle her yaştan LEGO® hayranının ilgisini çekecek mağaza, ziyaretçilerini unutamayacakları bir eğlence dünyasına davet ediyor.

Günümüzün en büyük hobilerinden biri haline gelen ve çocuklar kadar yetişkinlerin de hayatında yer tutan LEGO®’nun İzmir’deki ilk mağazası, Ege Perla’da açılıyor. 134 metrekarelik geniş bir alanda kapılarını açacak LEGO® Store, LEGO® meraklılarının keyifli zaman geçirmesi için özel olarak tasarlandı.

Benzersiz atmosferi ve ziyaretçileri için hazırladığı eğlenceli etkinliklerle misafirlerine heyecan verici bir oyun deneyimi yaşatacak yeni LEGO® Store, hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik geliştirici ve eğlenceli bir dünya sunuyor. Mağazada LEGO®’nun çok sevilen özel koleksiyonları yer alıyor.

LEGO®’nun Türkiye’de açtığı üçüncü mağaza olan İzmir LEGO® Store, misafirlerine başlı başına bir eğlence ortamı sunuyor. LEGO® Store’da çocuklar bir yandan eğlenirken diğer yandan öğrenmenin tadına varıyor. LEGO®, her detayın özenle hazırlandığı, geliştirici ve eğlence dolu aktiviteleriyle yeni mağazasında geleceğin mimarlarını ağırlıyor.

LEGO® Hakkında

Oyuncak sektöründe 1932 yılından bu yana Dünya’nın önde gelen markaları arasında yer alan LEGO® Group, ülke genelinde daha fazla çocuğa ulaşmayı ve yüksek kaliteli, eğitici ve eğlendirici oyun deneyimini sunmayı hedeflemektedir. LEGO®, çocukların gelişimine önem vermenin yanı sıra yaratıcı oyun ve öğrenme sayesinde geleceğin mimarlarına ilham vermeyi ve onları eğlendirirken geliştirmeyi amaçlıyor. LEGO®, Dünya genelinde yaklaşık 18 bin çalışanı ile 140’ın üzerinde ülkede faaliyet gösteriyor.

Detaylı bilgi İçin:

Güliz Şengüler / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 / 0530 384 62 78 guliz.senguler@essance-istanbul.com