Gorsel

Yarı Yıl Tatilinde En Sevilen Karakterler Ege Perla Çocuk Kulübü’nde!

Minika’nın en sevilen karakterleri Ege Perla Çocuk Kulübü’nde!

İzmirli Ege Perla; okul yarıyıl tatilinde eğlence dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Çocukların severek takip ettiği MinikaFest karakterleri Ege Perla Çocuk Kulübü’nde çocuklarla buluşuyor.

Ege Perla’da 18 Ocak – 2 Şubat tarihlerinde 12.00 – 19.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliklerde dört muhteşem karakter Ege Perla Çocuk Kulübü çatısı altında İzmirli çocuklarla bir araya gelecek.

Okula mola, tatil eğlencesi Ege Perla’da!

Ege Perla MinikaFest’te tüm çocukların keyifle takip ettiği Koyun Shaun, Littlest Pet Shop ve Maceracı Yüzgeçler, çocuklara eğiti ve eğlence dolu saatler yaşatacaklar.

Çocuklar hem eğlenerek izledikleri hem de oyuncaklarıyla arkadaş olarak hayal dünyalarını genişlettikleri karakterleri Ege Perla içerisinde her gün ücretsiz gerçekleşecek etkinliklerle daha yakından tanıma imkanı bulacak.

Minişler çocuklarla buluşmaya hazır!

Özellikle kız çocukları için vazgeçilmez karakterlerden ‘Littlest Pet Shop’un Minişler’i Ege Perla Çocuk Kulübü’ndeki baskı dövme, fotoğraf alanı ve maske atölyesi ile çocuklarla buluşacak.

Denizlerin kahramanları geliyor!

Samimi dostlukları, örnek arkadaşlıklarıyla çocukların en sevdiği deniz canlıları ‘Maceracı Yüzgeçler’ ipad oyunu, magnet puzzle aktivitesi ile Ege Perla Çocuk Kulübü’nde olacak. Aynı zamanda Maceracı Yüzgeçler’in en favori karakterleri her gün saat 13.00 – 15.00 – 17.00’de meet&greet alanında çocuklarla bir araya gelecekler.

Çiftliğin en komiği Koyun Shaun

Çocukların gönlünde taht kuran sıradışı ve akıllı ‘Koyun Shaun’ Ege Perla Çocuk Kulübü’nde trambolin etkinliği ile çocuklara hareket ve eğlence dolu dakikalar sunacak. VR Tur ile çocuklar, gerçeklik kazanmış görsellerle Koyun Shaun ile tanışma fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca Koyun Shaun eğlenceli müziklerle her gün saat 14.00 – 16.00 – 18.00’de meet & greet alanında çocuklarla bir araya gelecek.

MinikaFest’e, Ege Perla’ya gelen 3 yaş ve üzeri tüm çocuklar ücretsiz katılabilecek.

Bilgi için: 0232 935 61 10